Harmonogram dyżurów

Nauczyciel data dyżuru godz. miejsce
Bełczyk Maria pierwszy wtorek miesiąca 9 00 -10 00 sala gimn.
Bogdańska Eliza pierwszy wtorek miesiąca 12:50-13:35 s. 17
Boryczka Justyna ostatni wtorek miesiąca 10:35-11:35 pok. naucz.
Chałubińska-Szafraniec Maria pierwszy Piątek miesiąca 15:00-16:00 s.10
Głowik Agnieszka pierwszy poniedziałek miesiąca 14:25-15:10 pok.naucz.
Grelak-Choraczyńska Lidia pierwszy piątek miesiąca 14.30-15.00 s. 9
Grodzicka Elżbieta pierwszy poniedziałek miesiąca 9.50-10:50 pok.naucz.
Grych Marek pierwsza środa miesiąca 9.40-10.35 pok. naucz.
Grządziela Marcin pierwszy czwartek miesiąca 14:25-15:20 s. 114
Karbarz Wiesława pierwszy czwartek miesiąca 15:15-16:00 s. 201
Karpińska Joanna pierwszy piątek miesiąca 12:00-12:40 pok. naucz.
Kolenda Zofia pierwszy wtorek miesiąca 11:55-12:40 pok. naucz.
Kwaśnik Małgorzata pierwszy poniedziałek miesiąca 15:15-16:00 pok. naucz.
Kwaśnik-Riad Monika ostatni poniedziałek miesiąca 15.15-16.05 pok.naucz.
Lesisz Lidia drugi poniedziałek miesiąca 11:55 -12:40 pok.naucz.
Majkusiak Aneta pierwsza środa miesiąca 14.25-15.15 sala gimn.
Miękus Marek trzeci poniedziałek miesiąca 16:05-16:50 s.115
Miturska Anna pierwszy czwartek miesiąca 14:30-15:15 s. 115
Okomska-Kaca Sylwia trzeci wtorek miesiąca 15:20-16:05 pok. naucz.
Olchowa Beata pierwsza środa miesiąca 14:25-14:40 s. 103
Pardela Danuta pierwsza środa miesiąca 13:40-14:25 pok.naucz.
Pawlak Iwona pierwszy piątek miesiąca 14:20-15:20 pok. naucz.
Pawłowska-Wróbel Ewa pierwszy wtorek miesiąca 14:30-15:30 pok. naucz.
Petrzak Justyna ostatni czwartek miesiąca 15:15-16:00 pok. naucz./s. 14
Raczyńska Małgorzata ostatni piątek miesiąca 0 s. 201
Smolarczyk Łukasz każda środa miesiąca 15:15-15:45 s.204
Sompolski Zbigniew trzeci piątek miesiąca 12:50-13:35 pok.naucz.
Stępień Grzegorz pierwszy wtorek miesiąca 15:15-16:00 s. 114
Stodulski Piotr każda środa miesiąca 14:30-15:15 s.207
Szczepańska-Pałka Edyta pierwsza środa miesiąca 15.15 – 16.15 s. 203
Szewczyk Beata każda środa miesiąca 11:55-12:40 pok.naucz.
Turek Izabela ostatni piątek miesiąca 13.40-14.40 sekretariat
Umińska Marta każdy poniedziałek miesiąca 11.55-12.40 pok.naucz.
Urbańska-Stanios Ewelina pierwszy poniedziałek miesiąca 12.00-12.45 pok. naucz.
Wilkanowicz Katarzyna pierwszy poniedziałek miesiąca 9:50-10:35 pok. naucz.
Wójcik Arkadiusz każdy czwartek miesiąca 12.50-13.35 pok. naucz.
Wójcik Andrzej pierwsza środa miesiąca 16:05-17:05 sala gimn.
Zając Agnieszka pierwszy czwartek miesiąca 13:30-14:00 pok. naucz.
Zaranek Sylwia pierwszy piątek miesiąca 14:40 – 15:20 s. 105
Zgrzywa Jerzy pierwszy wtorek miesiąca 15:15-16:15 sala gimn.
Zielińska Jolanta każdy piątek miesiąca 10:00-11:00 s. 102
Zielińska Anetta pierwszy czwartek miesiąca 14.30-15.00 pok. naucz.