CEMS Chance IX

Rekrutacja do CEMS Chance IX wystartowała!
CEMS Chance to cykl 4-dniowych, bezpłatnych warsztatów skierowanych do ambitnych uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej. Uczestnicy, mający z różnych przyczyn utrudniony start w dorosłe życie często nie są świadomi szans, jakie daje im los. Organizatorzy chcą nauczyć młodych ludzi jak te szanse dostrzegać i w pełni wykorzystywać, aby w przyszłości mogli odnieść sukces. Praktyczne zajęcia oraz inspirujące szkolenia, czy spotkania z ludźmi sukcesu (Dotychczasowymi gośćmi i prowadzącymi zajęcia byli m.in. Dorota Wellman, Przemysław Babiarz czy raper Flint) – wszystko to, co ma na celu wskazanie różnych ścieżek rozwoju zawodowego oraz umiejętności miękkich dla młodzieży z całej Polski. Warsztaty i szkolenia są prowadzone przez osoby różnych profesji, aktorów, dziennikarzy, profesorów, przedsiębiorców. Prelegent każdego warsztatu jest starannie dobierany, aby zagwarantować jego dobrą jakość.

Rekrutacja potrwa od 2 do 15 listopada 2015 roku. Należy odpowiedzieć na wszystkie pytania, niepełne formularze nie będą akceptowane. Spośród wszystkich formularzy komisja projektowa wybierze 40 uczestników zakwalifikowanych do projektu. CEMS Chance IX odbędzie się w dniach 8-11 grudnia 2015 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Udział w projekcie jest bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania uczestników, posiłków, przejazdów komunikacją miejską na terenie miasta Warszawa oraz bilety wstępu do wszystkich miejsc objętych programem. Każdy uczestnik, który zostanie wybrany do udziału w projekcie, automatycznie ma zapewnione miejsce w hostelu. Pokrywa tylko koszt dojazdu do Warszawy. Organizator gwarantuje odbiór uczestnika ze wskazanego wcześniej miejsca.
Planowana tematyka to:
* Ścieżka kariery – dlaczego warto planować swoją karierę?
* Savoir-vivre w życiu i w biznesie
* Autoprezentacja – sztuka, którą każdy z nas powinien znać
* Zarządzanie czasem
* Panele motywacyjne
* Poruszanie się po świecie social media
* Warsztaty z prowadzenia lokalnych inicjatyw społecznych
Każdy uczestnik projektu CEMS Chance będzie miał możliwość otrzymania certyfikatu sygnowanego podpisami koordynatora Konferencji oraz Przewodniczącej CEMS Clubu Warszawa na oficjalnym zakończeniu
Zapraszamy do aplikowania – zainwestujcie w siebie, naprawdę warto!
Link do formularza: https://docs.google.com/forms/d/1ukIbTPGNruvGr3rN7Z8ysAvHhgiNcz7PNg6cxG5p6H0/viewform?c=0&w=1
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/521424178017942