finał II Konkursu Języka Angielskiego „Irregular Verbs”

18 marca 2021r. w naszym liceum odbył się finał II Konkursu Języka Angielskiego „Irregular Verbs”. W  konkursie udział wzięło ponad 50 uczniów klas I i II. W ścisłym finale znalazło się jedynie 11 licealistów. Ze względu na wciąż aktualne zagrożenie epidemią, wszystkie etapy konkursu przeprowadzone zostały w formie zdalnej. Finaliści napisali test online oraz udzielili odpowiedzi ustnych na pytania, za które można było łącznie uzyskać 75 punktów.

Mistrzynią czasowników nieregularnych została Paulina Grabska, uczennica klasy 2f.
II miejsce zajął Jakub Stępień z klasy 1f
III miejsce podzielili Zuzanna Drózd z klasy 1c wraz z  Erykiem Bodo z klasy 2bg
Wyróżnienia otrzymali:   Aleksandra Zawadzka, klasa 2dg
                                        Matylda Pluszczyńska, klasa 2f
                                        Anna Borkowska, klasa 1f

Wszyscy ww. uczniowie otrzymają dyplomy wraz z nagrodami rzeczowymi. Nagroda główna to, m.in. POWERBANK , który został ufundowany przez firmę PW MAWI Waldemar Dziubiński.  Nagroda ta zostanie wręczona Zwyciężczyni przez Pana Dyrektora Dariusza Żytnickiego podczas uroczystego rozdania świadectw na koniec roku szkolnego.

Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycielki języka angielskiego: Iwonę Gryz oraz Annę Szczerbińską.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Sponsorom za wspaniałe prezenty, Nauczycielom za pomoc w przygotowaniu uczniów do konkursu, a Uczestnikom za zaprezentowanie bardzo wysokiego poziomu swojej wiedzy. Jesteśmy z Was dumni i zapraszamy za rok J J J