Wycieczka do Londynu

W dniach 22-26 lutego 2018 młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami p. E Bogdańską, p. J.Boryczką, p. E.Grodzicką, p.K.Wilkanowicz brała udział w wycieczce do Londynu. Do stolicy Wielkiej Brytanii polecieliśmy samolotem linii Rynair. Już pierwszego dnia zwiedziliśmy Tower of London i British Museum oraz podziwialiśmy panoramę miasta ze Sky Garden. Program kolejnych dni był bardzo intensywny.
I tak udało nam się zobaczyć Westminster Abbey,St.Paul’s Cathedral, National Gallery, Museum of London, Natural History Museum, Royal Observatory w Greenwich, the City, Trafalgar Square, China Town, West End, Covent Garden. Oczywiście obserwowaliśmy uroczystą zmianę warty przed Pałacem Buckingham. Wiele emocji wywoła wizyta na słynnej Oxford Street.
Młodzież miała okazję zapoznać się z kulturą i historią Londynu oraz Wielkiej Brytanii, a także ćwiczyć swoje umiejętności językowe w codziennych sytuacjach zwiedzając miasto i przebywając w rodzinach brytyjskich.
Wycieczka była wspaniałą okazją do integracji międzyklasowej, ale przede wszystkim do sprawdzenia swoich umiejętności językowych.
Już myślimy o kolejnej wizycie w Londynie,który nas oczarował bogactwem swojej historii i kultury.