Koła zainteresowań

Nauczyciel nazwa zajęću czas i miejsce
Bełczyk Maria Elementy samoobrony dla dziewcząt. wtorek 15 00 -16 30 miejsce zajęć -do uzgpodnienia.
Bogdańska Eliza Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne dla uczniów klas 1. wtorek 14.30-15.15 s. 23
Boryczka Justyna przygotowanie koncertu wielojęzycznego śpiewania, zajęcia wyrównawcze piątek 8.00 s.105 według potrzeb
Chałubińska-Szafraniec Maria wiedza o społeczeństwie, historia 2ai,1a środa 14,30 – 15,15 s.10
Głowik Agnieszka zajęcia rozwijające z j.polskiego (2e) środa 7:15-8:00
Grelak-Choraczyńska Lidia Zajęcia rozwijające z języka niemieckiego (dla klasy 3a) poniedziałek 15.20-16.05 s. 9
Grodzicka Elżbieta zajęcia rozwijające z angielskiego dla osób przygotowujących się do olimpiady piatek 9.50-10.35 s.207
Grych Marek Zajęcia przygotowujące do uczestnictwa w olimpiadach i konkursach związanych z przedsiębiorczością w/g potrzeby
Karbarz Wiesława chemia 15,15-16s.201
Karpińska Joanna zajęcia wyrównawcze z matematyki -Dominik Marczykowski 3b Poniedziałek 8:00-8:45 sala 107
Kolenda Zofia Zajęcia wyrównawcze dla klasy 2g Poniedziałek 13:40-14:25
Kwaśnik-Raid Monika zajęcia przygotowujące do olimpiady z jęz.rosyjskiego (3d) środa 13.40-14.25
Lesisz Lidia zajęcia wyrównawcze z języka francuskiego (kl. 1e) do uzgodnienia
Majkusiak Aneta piłka siatkowa dziewcząt ( dla zainteresowanych ) środa 15.20-16.50, sala gimnastyczna
Miękus Marek zajęcia wyrównawcze z fizyki i informatyki 1a – 1g poniedziałek 16:10-16:55 s.115
Miturska Anna Przygotowanie koncertu Czwartek 14:30-15:15
Okomska-Kaca Sylwia zajęcia z języka polskiego w ramach pomocy psych.-pedagog. piątek 8:00-8:45
Olchowa Beata biologia (kl.2c) wtorek 7:10 – 7:55
Pardela Danuta zajęcia wyrównawcze z matematyki -wyznaczeni uczniowie kl.2 piątek 12:50-13:35
Pawlak Iwona Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla kl 2 Sroda 7:20-8:00
Pawłowska-Wróbel Ewa Koło Teatralne Poniedziałek 15:15 – 16:05 s.207
Petrzak Justyna zajęcia z matematyki z pomocy psychologiczno – pedagogicznej (1b, 1d) czwartek 15:15-16.00
Raczyńska Małgorzata chemia 8:55-9:40
Smolarczyk Łukasz zajęcia dodatkowe – rozwijające z geografii (kl. 1cdefg) piątek, 15.15-16:00 (lub według potrzeb), s.204
Sompolski Zbigniew Zajęcia rozwijające z wiedzy o społeczeństwie (3e)
Zajęcia rozwijające z historii (1e)
poniedziałek 8:00-8:45 s.114(3e)i 9:50-10:45 s.107(1e)
Stępień Grzegorz Zajęcia dodatkowe z fizyki dla klasy (3b). środa 14:30-15:15. s. 114
Stodulski Piotr Zajęcia filmowe Środa 14:30-15:15 s.207
Szczepańska-Pałka Edyta zajęcia przygotowujące do matury z języka niemieckiego ( 3b ) poniedziałek 9.00-9.45 s. 203
Szewczyk Beata nie dotyczy nie dotyczy
Turek Izabela zajęcia w ramach pomocy ped.-psych. – historia/wos (3e) czwartek 7.15-8.00, s.6
Urbańska-Stanios Ewelina Koło filmowe. poniedziałek 14.30-15.15
Wilkanowicz Katarzyna nie dotyczy nie dotyczy
Wójcik Arkadiusz nie dotyczy nie dotyczy
Wójcik Andrzej Piłka siatkowa chłopców dla klas I-III Środa 15;15 16;45
Zając Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego w ramach IPET-u dla ucznia klasy 3B. poniedziałek 8:00-8:45, s. 13
Zaranek Sylwia zajęcia dodatkowe z biologii dla kl. 2d piątek 14:25 – 15:15 s. 105
Zgrzywa Jerzy Zajęcia sportowe – piłka nożna chłopców wtorek 15:15-16:05 sala gimnastyczna
Zielińska Jolanta zajęcia wyrównawcze z matematyki dla uczniów z II E wtorek, 8.05-8.45, s.107
Zielińska Anetta Zajęcia rozwijające z geografii (kl. 3a, 3f) poniedziałek 9:40-10.35 s. 23