Izabela Pyszczek z klasy II d zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanym przez VII L.O. im. K.K.Baczyńskiego.
Opiekun: Elżbieta Grodzicka.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Izabela Pyszczek z klasy II d zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanym przez VII L.O. im. K.K.Baczyńskiego.
Opiekun: Elżbieta Grodzicka.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Uczniowie naszej szkoły Magda Wujcik z klasy 3f oraz Franek Skrok z klasy 2d wraz ze swoją ekipą taneczną 26- 600 STUDIO reprezentowali naszą szkołę oraz cały Radom w programie tanecznym Got To Dance – Tylko Taniec w telewizji Polsat.
Uczeń klasy 2d Łukasz Dulęba zajął II miejsce w III Radomskim Konkursie Recytatorskim Poezji Anglojęzycznej „Minstrel”. Finał konkursu odbył się 19 marca 2013 r.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekun: Eliza Bogdańska.
Dnia 8 stycznia odbył się II etap V Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień” oraz „Z poprawną polszczyzną na co dzień”.
Finalistkami konkursu są nasze uczennice:
Finał odbędzie się 28 kwietnia 2013r w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Warszawie
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Uczennica klasy 2 c – Ada Mieńkowska zakwalifikowała się do finału VI Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Kto czyta książki, żyje podwójnie”.
Prezentacja wybranej powieści odbędzie się 8 lutego 2013r w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Załuskich w Radomiu.
Opiekunem finalistki jest p. S. Okomska-Kaca.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Marta Chmielewska i Ewelina Wnukowska, kl. 2a, zdobyły wyróżnienia w Konkursie poświęconym twórczości J. Kochanowskiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekun: S. Okomska-Kaca
Barańska Katarzyna, kl. 2a, zdobyła wyróżnienie w Konkursie recytatorskim poświęconym twórczości Teofila Lenartowicza.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekun: S. Okomska-Kaca
Natalia Kunz z klasy II c została vice mistrzynią Polski juniorek w biegu na 60m przez płotki.
Mistrzostwa odbyły się 26.01.2013 r w Spale.
Natalia należy do Kadry Narodowej Juniorów w lekkiej atletyce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
W 150. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego w Naszym Mieście odbyły się oficjalne obchody upamiętniające, których współorganizatorem była Społeczność II Liceum im. M. Konopnickiej.

[jwplayer mediaid=”95″] [Link do oryginalnego materiału Telweizji Dami]