Młodzież i jej pasje 2021

We wtorek 23 listopada 2017 r. o godzinie 17.00 w Sali widowiskowej OKiS Resursa Obywatelska w Radomiu odbyły się już po raz dziesiąty Międzyszkolne Prezentacje z cyklu Młodzież i jej pasje. Hasłem przewodnim stały się słowa Stephena Kinga „Nawet z pozoru najdziwniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym”

Impreza została zorganizowana przez  II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu i objęta  Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego.

Uczniowie radomskich szkół średnich opowiadali o swoich pasjach, prezentowali umiejętności, a przede wszystkim zachęcali do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wachlarz zainteresowań młodzieży jest bardzo duży.  Zaprezentowali m. in. street workout, fotografię i grafikę komputerową, taniec współczesny, śpiew operowy, grę na instrumentach,  jazdę wyczynową na rowerze, enduro, wędkarstwo, harcerstwo, grę aktorską,  charakteryzację.

Dla wielu z nich pasja jest nie tylko formą spędzania wolnego czasu, ale stała się również sposobem na życie, pomaga im w rozwoju osobistym i nawiązaniu nowych, ciekawych znajomości.

Naszą szkołę reprezentowali:
Kornel Wakuła z kl. 3F- gra aktorskafot:
Oliwier Gront z kl. 3AG- ENDURO
Koncert poprowadzili uczniowie kl. 3F- Julia Drózd, Klaudia Górlicka i Karol Pikiewicz

foto: Szymon Zięba